Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpravodajství

Společný rozhovor prezidenta republiky a předsedy vlády ČR u příležitosti oslav státního svátku České republiky pro Českou televizi  28. října 2018

Světlana Witowská: Vy sám říkáte, že to je velké jubileum, sto let od založení samostatné Československé republiky. Neuvažovali jste o nějakém výjimečném gestu, akci, něčem, co by slušelo takovému významnému jubileu, pane prezidente?

Miloš Zeman: Naopak, já si myslím, že my, paní Witowská, děláme jednu základní chybu, a sice že se soustřeďujeme na nějaké výročí, na jeden jediný den, a zapomínáme na to, co bylo po něm. Jinými slovy, já vyznávám pojímání historie jako intervalu, nikoli jako bodu. Příklad, po sovětské okupaci následovala kapitulace našeho vedení v Moskvě, pan premiér se mnou nesouhlasil, když jsem použil drsný výraz, že se tam to vedení podělalo, ale nezapomeňte, že ta kapitulace pokračovala i tehdy, když se to vedení vrátilo z Moskvy. Nebo jiný příklad, po Mnichovské dohodě byla takzvaná druhá republika a tam vyvřela ta největší špína z této společnosti, antisemitismus, uštvání Karla Čapka a mohl bych pokračovat dál a dál, kolaborace stručně řečeno. A poslední příklad, abych nebyl příliš dlouhý, víte, já jsem komunistům na jejich sjezdu říkal, váš Vítězný únor byl ve skutečnosti prohraný únor, a oni se netvářili příliš nadšeně. Ale víte, proč byl prohraný? No protože komunisté získali monopol moci a každý monopol vede k degeneraci, v byznysu stejně tak jako v politice. A ten nejhorší okamžik byl, když komunisté krátce po únoru zrušili svobodné volby a zavedli jednotnou kandidátku Národní fronty.....

Světlana Witowská: Po tomhle projevu nastalo čtyřicet let komunistické zvůle, kdy lidé končili na popravištích, v lágrech, nesměli studovat, cestovat, přišli o majetek. Pane prezidente, jak je možné, že někteří lidé na tuhle dobu ještě pořád vzpomínají s nostalgií?

Miloš Zeman: Já se tomu sice občas taky divím, protože jsem sám dvacet let nemohl ani publikovat ani pracovat ve svém oboru, a nestěžuju si, nejsem lítostivý. Jsem rád, že je tady svoboda, a jsem spokojený. Ale pokusím se to lidsky pochopit. A teď Vám nabídnu vysvětlení, se kterým možná nebudete souhlasit. V podstatě počet voličů komunistické stany klesá, to všichni víme, a většinou jsou to starší až staří lidé. A teď si uvědomte, že v podstatě tito lidé žili v tom režimu, a teď je nutíte, aby se vlastně vzdali svého minulého života, aby ho popřeli. A vy už nemáte sílu, protože nejste mladý, nebo alespoň ve středním věku, vy už nemáte sílu se adaptovat. A tak, to je nostalgie. A to je odpověď na Vaši otázku, nostalgie. Chcete-li, sentimentalita.....

Světlana Witowská: Pane premiére, Váš pohled na to, jak je to možné, že někteří lidé na tu dobu, kdy Češi dělali Čechům šílené a kruté věci, vzpomínají s nostalgií.

Andrej Babiš: Tak já bych to viděl, že tam byly dvě období. To období do roku, do pražského jara bylo skutečně kruté. To bylo strašné, vraždili se lidi, absolutně nepřijatelné, mučili odpůrce režimu. Potom přišlo pražské jaro, byla nějaká naděje, potom zase přišly ruské tanky, které to rozbily. No ale já taky jako souhlasím s panem prezidentem, že asi to má nějakou souvislost s mládím, nějaké vzpomínky na některé věci, na které možná někteří lidé vzpomínají v dobrém. Možná, že to byla jiná doba, kdy vlastně všichni víceméně měli podobný nějaký životní standard. Takže, bylo tam samozřejmě strašně moc negativ a ta doba nás poznamenala velice negativně z hlediska ekonomiky a hospodářství a malých firem.....

Světlana Witowská: Pane premiére, Vy jste teď v září v Německu prohlásil, tak měli komunistickou stranu po revoluci zakázat, když Vám kritici vyčítali, že se teď Vaše vláda o hlasy komunistů opírá. Kdybyste byl tehdy politikem, po revoluci a měl šanci hlasovat pro postavení KSČ mimo zákon, udělal byste to?

Andrej Babiš: Naštěstí jsem nebyl politikem, dokonce jsem tady ani nebyl. No, já to těžko můžu posoudit, byla to nějaká doba.

Světlana Witowská: Tak zažil jste tu dobu sám.

Andrej Babiš: Já myslím, že Václav Havel k tomu přistupoval tak, že nejsme jako oni, takže byl to nějaký kompromis. Mě samozřejmě štve to, že mně vyčítají, vždycky je to první otázka ze zahraničí, že my máme nějakou vládu s komunisty. Nemáme žádnou vládu s komunisty. Dnešní KSČM je úplně jiná, než ta KSČM předrevoluční, takže to je normální…


Světlana Witowská: A kdyby dnes někdo přišel s návrhem postavit KSČM mimo zákon?

Andrej Babiš: Ale dneska je to nesmysl přece. To je úplně něco, to se nedá porovnat ty strany, předrevoluční komunistická strana a dnešní. To je něco úplně jiného. Volí si předsedu, není tam žádná diktatura nebo jenom úzká skupinka, chovají se jako standardní politická strana, mají svoje voliče. A samozřejmě nám se vyčítá, že jsme, a já myslím, že my jsme měli termín od pana prezidenta. Já jsem měl termín sestavit vládu do konce června, a pokud ostatní nechtěli, no tak my jsme nakonec rádi, že nás jednorázově vlastně komunistická strana podpořila, ale nemají na tu vládu žádný vliv a nejsou s námi ve vládě. A my jsme jim ani nevyhověli, různé ty vlastně názory…

Světlana Witowská: Ale hlasují s vámi.

Andrej Babiš: Prosím?

Světlana Witowská:
Hlasují s vámi.

Andrej Babiš: Ale s námi hlasují Piráti i ostatní.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvky

2018-05-04 Šéfredaktor zpravodajského portálu pan VK komentuje aktuální události.

11. 5. 2018

 

Dnes v Moskvě a dalších regionech Ruské federace probíhají velké oslavy Dne dobrovolník

11. 5. 2018

Dne 6. května se odehrají v Moskvě a dalších regionech Ruska, z iniciativy Svazu dobrovolníků Donbasu (SDD), sváteční akce, které jsou věnovány Dni dobrovolníka.
Na prvním sjezdu SDD navrhnul Alexej Borodaj zavést svátek , Den dobrovolníka, na den 6. května. Tento svátek připadá na Den svatého Georgie Vítězného (Pobedonosca), který je od časů Kulikovské bitvy považován za ochránce Ruského vojska.

„Den dobrovolníka – to není jen svátek, ale i den vzpomínek na všechny zemřelé vojáky-dobrovolníky, kteří bojovali a hájili zájmy své Vlasti abránili civilní obyvatelstvo. Je to svátek všech těch, kdo bojovali s námi v jednom šiku, kdo kryl naše záda, kdo s námi jedl z jednoho kotlíku, žil s námi na poli boje, vynášel zraněné z boje pod ostřely do nemocnice.
Je to svátek všech, kdo stavěli na nohy vojáky v polních i stálých nemocnicích, zajišťovali jim léky a jídlo, kdo poskytoval jednotkám vše potřebné, kdo vyváděl z pod ostřelování civilní obyvatelstvo. Svátek všech, kdo zemřeli, byli zraněni a zmrzačeni, kdo jsou ve službě, je to Den všech dobrovolníků“, - píše se v oznámení o nadcházející události na oficiálních stránkách Svazu dobrovolníků Donbasu.
V tento den se ve většině regionů Ruska odehrají slavnostní akce, věnované Dni dobrovolníka. Organizátoři a účastníci těchto akcí jsou členy SDD, kteří se účastnili obrany civilního obyvatelstva na Donbase.

https://novorosinform.org/719610?utm_source=push-notification&utm_medium=push-world&utm_campaign=push

 

VSU v pátek ráno ostřelovaly Gorlovku z děl ráže 152 mm

11. 5. 2018

Ukropové nanesli plný úder po jedné z centrálních částí Gorlovky. Oběti a zranění naštěstí nejsou. Zpravodajové News Front byli v jednom z domů, které poškodilo ostřelování. Staří invalidní manželé se zázrakem zachránili, když se ukryli v domě. Dělostřelecká munice dopadla doprostřed dvora.

https://novorosinform.org/719574?utm_source=push-notification&utm_medium=push-world&utm_campaign=push

 

 

Na Donbas stále přicházejí dobrovolníci z Ruska a dalších zemí

11. 5. 2018

Video od zpravodaje Jurije Koťjonka: „Bratr Ljubiša z Pjatnašky“.
Na Donbas stále přicházejí dobrovolníci z Ruska a dalších zemí, kteří pomáhají držet obranu v podmínkách agresivních plánů protivníka. Ljubiša (přezdívka „Brat“) ze Srbska, příslušník speciálních jednotek, na předních pozicích pod Doněckem.

https://novorosinform.org/719574?utm_source=push-notification&utm_medium=push-world&utm_campaign=push

 

 

Позывной ДОНБАСС. "Русская весна" в Луганске. 2014

11. 5. 2018

 

Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 7 мая 2018 г.

11. 5. 2018

Putin se zastal veterána, kterého po přehlídce vítězství odstrčila ochranka

11. 5. 2018

Po skončení přehlídky vítězství v Moskvě jeden z veteránů sestoupil z tribuny a přiblížil se k Vladimíru Putinovi, ale cestu mu zastoupil pracovník Federální služby ochrany RF.

Prezident si tohoto incidentu všiml a přistoupil ke staršímu muži, potřásl mu pravicí a pozval ho, aby spolu šli do Alexandrovského sadu položit věnec ke Hrobu neznámého vojína.

 

 

Martin Koller : Junckerův antikomunistický manifest a Dublin IV

11. 5. 2018

Odhalení pomníku Karla Marxe v Bruselu leckým zatřáslo, hlavně skalními pravičáky. Především takovými, kteří moc nepřemýšlejí a chytají se emotivně pouze symbolů po vzoru jednoduchých primitivů z pouští a pralesů, pro eurokomisaře a většinu europoslanců příkladných vzorů rozmanitosti. Nicméně při zvážení situace by námi všemi měl otřásat nanejvýš pohrdavý smích nad další komedií euromarxistů. Mutikulturalismus, inkluze, novičok, chemické útoky v Sýrii jak film v Hollywodu, Marxova socha před velitelstvím eurokoncentráku. Samé lži, podvody a komedie.............................
 

 

асс. Оперативная лента военных событий 10.05.2018

11. 5. 2018

USA dodají Evropě zbraně, aby se připravily ke „střetu“

9. 5. 2018

USA pošlou do Evropy nový obrněný transportér Stryker, který zajistí mobilitu pro skupiny americké armády v Evropě. Píše o tom Warrior Maven.

 

Vydání uvádí, že stroj může být vybaven systémy detekce a je schopen vést palbu, protože na Strykeru mohou být nainstalovány protiletadlové střely, které umožňují ničit vrtulníky a drony.

„Hledáme naléhavé řešení kvůli možnému konfliktu v blízké budoucnosti," uvedl ředitel programu analýzy a hodnocení americké armády generálmajor John Ferrari.

 

Jak je uvedeno v článku, dodávky jsou plánovány na rok 2020. Strykery podle publikace budou součástí systému protivzdušné obrany s prostředky krátkého dosahu (SHORAD).

Výroba prvních obrněných transportérů zaměřených na systém SHORAD je plánována na rok 2019, uvádí se v publikaci.

Zdroj: nationalinterest.org

 

https://ac24.cz/

 

Radim Valenčík : Novičok smrdí, aneb labyrint lží

9. 5. 2018

Na celé kauze Skripal je něco divného. Jako kdyby se něco hodně sviňského tutlalo. Ti, co se snaží mlžit, říkají věci, které stále více nedávají smysl. Vypadá to, že něco nevyšlo a že se následně spustily různé "překrývací akce". Připomeňme si některé podivnosti:

  http://www.novarepublika.cz/2018/05/novicok-smrdi-aneb-labyrint-lzi.html?m=1

 

Pane generále Pavle, ten váš Západ rozpoutal dvě světové války

8. 5. 2018

Pane generále Pavle, ten váš Západ rozpoutal dvě světové války. Těmi „západními hodnotami“ myslíte fašismus nebo plynové komory? Ptá se Zdeněk Zbořil.

 

 

Politolog Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro server První zprávy.cz okomentoval politické dění v posledních dnech. Prohlásil mimo jiné, že Západ kdysi rozpoutal dvě světové války, takže se není co divit, že se k hodnotám Západu nepřihlašují všechny země. Řekl toho ale ještě mnohem víc  . . . . . .

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-generale-Pavle-ten-vas-Zapad-rozpoutal-dve-svetove-valky-Temi-zapadnimi-hodnotami-myslite-fasismus-nebo-plynove-komory-Pta-se-Zdenek-Zboril-534775

 

Nigel Farage poukazuje na pokrytecký přístup vrcholných orgánů EU

8. 5. 2018

 

USA přesunou do Polska tankovou brigádu z Texasu

8. 5. 2018

USA zahájí letos v létě přesun tankové brigády do Polska v rámci operace Atlantic Resolve a manévrů Sabre Strike. Informovalo o tom vydání Defence24.
Dříve se první tanková brigáda nacházela na místě stálé dislokace ve Fort-Hood, stát Texas.
Jak se očekává, v Evropě bude celá tanková brigáda – přibližně 4000 vojáků a vybavení – tj. kolem 90 tanků Abrams, bojových vozidel Bradley, 18 samohybných houfnic Paladin a různých typů transportních prostředků.

Připomeňme, že na počátku července 2017 ministerstvo národní obrany Polska a min. nár. obrany USA podepsaly dohodu o dodávce systémů protivzdušné obrany pro Polsko. Podpis dokumentu se odehrál v průběhu návštěvy prezidenta USA Donalda Trumpa ve Varšavě. V dokumentu se píše o tom, že systémy budou předány Polsku do roku 2022. Dodejme, že NATO včele s USA sestavuje v Polsku a Pobaltí úderné uskupení.

Dané rozhodnutí bylo přijato na summitu Aliance v červnu 2016. V současnosti přibývají na území Polska stále noví vojáci a technika NATO.

Rusko vyhodnotilo rozmisťování těžké a lehké techniky americké armády na území Polska jako hrozbu pro svoji bezpečnost. Toto prohlášení učinil v lednu 2017 oficiální představitel prezidenta RF Dmitrij Peskov.

https://novorosinform.org/718986?utm_source=push-notification&utm_medium=push-world&utm_campaign=push

 

České povstání v květnu 1945. Pomoc venkova Praze

8. 5. 2018

České povstání v květnu 1945
Prof. PhDr. Jiří Frajdl, CSc.

Pomoc venkova Praze

Vojenský, ale i morální význam měla pomoc venkova Praze. Na několika místech se podařilo českým bojovníkům dobýt pancéřové vlaky, protiletadlové železniční vozy anebo vytvořit vlastní improvizované obrněné vlaky. Již 4. května byl učiněn první neúspěšný pokus v Novém Strašecí obsadit německý obrněný vlak. 5. května revoluční bojovníci s využitím momerntu překvapení obsadili pancéřový vlak v Roztokách a obrněné vozy v Kralupech nad Vltavou. Vznikly tak tři obrněné vlaky, mezi nimi též Sokol a Orlík II. Podporovaly palbou úsek Severní dráhy a bojovníky v přilehlé části Prahy. 6................................

 

Pražská operace vyráží

8. 5. 2018

Pražská operace vyráží

Sovětské velení na vážnou situaci velmi rychle reagovalo. Generál S. M. Štemenko ve svých vzpomínkách o práci sovětského generálního štábu za války píše, že 6. května ve 4 hodiny ráno oznámil generál H. Píka sovětskému generálnímu štábu, že v Praze vypuklo povstání a že Česká národní rada žádá o pomoc. ....................................

 

Video od zpravodajů. Vojáci z Jižní Osetie jsou v Doněcku

8. 5. 2018

Vojáci z Jižní Osetie jsou v Doněcku. Generálka slavnostní přehlídky. V Doněcku proběhla další zkouška přehlídky Vítězství s účastí vojenské techniky. Dříve ministr obrany DNR Vladimir Kononov oznámil účast zahraničních vojáků na přehlídce Vítěztví v Doněcku. Vešlo ve známost, že se jedná o jednotku z Republiky Jižní Osetie. Ze spřátelené země přijelo na přehlídku kolem 70 vojáků. Už prošli po hlavním náměstí Doněcka bok po boku s vojáky DNR a podělili se o emoce s novináři.
https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_185377

 

 

Konflikt na Donbase : Jak to všechno začalo. Film

8. 5. 2018

 

Máša Mirova - Já chci, aby už nebyla více válka

8. 5. 2018

 

06.05.18 První zastávkou Nočních vlků v České republice bylo městečko Starovičky

8. 5. 2018

06.05.18 ; 15:39 První zastávkou Nočních vlků v České republice bylo městečko Starovičky. Účastníky pochodu přivítaly stovky místních obyvatel, zástupci konzulátu RF v ČR a vedení města. Musíme napsat, že s každým městem se k akci připojuve víc a více motorkářů z různých zemí!

https://vk.com/nightwolves?w=wall-3519447_27953

https://vk.com/nightwolves

 

Inaugurace - Инаугурация президента России Владимира Путина

8. 5. 2018

 

“Putin není náš car!”

8. 5. 2018

“Putin není náš car!” Až 160 000 lidí protestuje, ulice hoří, zasahuje 2000 policistů a vodní děla, zatýká se. Protestující si vymohli pád vlády

K tomuto tématu jsem se původně vůbec nechtěla vyjadřovat, protože jsem si říkala, jak přišlo, tak odezní a čas i energii si nechám na článek o tom, jestli Trump vypoví či nevypoví jadernou smlouvu s Íránem, ale protože to, co včera v českých médiích začalo, nadále pokračuje, tak musím alespoň stručně reagovat.

 

7. května, v Rusku proběhne inaugurace prezidenta V. Putina poté, co zvítězil v březnových volbách a zvítězil tak, že téměř 80% hlasů. Jeho největší opozičník Alexej Navalnyj, v letech 1999-2001 student americké univerzity v Yale a v Rusku odsouzený za zpronevěru, na včerejšek zorganizoval v několika ruských městech protesty s názvem “Putin není náš car”, jejichž účelem bylo vést ruský národ jak proti inauguračnímu ceremoniálu, tak především ke zneplatnění výsledků voleb, ve kterých Putin  zcela jasně (a zcela demokraticky) zvítězil. A protože v každém národě se najdou tupci, pro které Slunce neměnně vychází jen nad Washingtonem a za vrchol vlastenectví považují poklonkování Spojeným státům, tak i Navalnyj má své antiputinovské stoupence. A nebudeme se bavit o tom, jestli za tím je svobodná volba všech těch “podpindosníků” anebo nějaký peníz do kapsy od nějakého toho “proami” fondu typu fondů Sorose, podstatné je, že takové lidi Navalnyj do ulic dostal  . . . . . . .

 

https://aeronet.cz/news/putin-neni-nas-car-az-160-000-lidi-protestuje-ulice-hori-zasahuje-2000-policistu-a-vodni-dela-protestujici-si-vymohli-pad-vlady/

 

Giulietto Chiesa: Američané se rozhodli zničit Rusko

8. 5. 2018

„Během uplynulých šestnácti let bylo obecné lidské vědomí Američany natolik zpracováno, že evropské veřejné mínění již není schopno pochopit ani zcela zřejmá fakta.“

V Kaliningradu se 20. dubna uskutečnilo zasedání diskusního klubu Baltské federální univerzity Immanuela Kanta a analytického portálu  RuBaltic.ru, na kterém vystoupil také známý italský spisovatel, publicista a politik Giulietto Chiesa. Ve svém interwiev pro RuBaltic.ru hovořil mj. o roli Ruské federace v současném světě a o příčinách konfliktu mezi Ruskem a Západem....................

 

 

Afričané do Evropy, podepsal Babišův ministr v Africe

8. 5. 2018

Afričané do Evropy, podepsal Babišův ministr v Africe. Maďarsko: Tohle změní populaci Evropy, nepodepisujeme.

 

Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar (ANO) podepsal jménem ČR v Marakéši politickou deklaraci a akční plán euro-afrického dialogu o migraci a rozvoji pro léta 2018–2020. Tento dokument v mnoha bodech vyjadřuje podporu legální migraci Afričanů do Evropské unie. Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjártó (FIDES) dokument označil za „extrémně promigrační a odporující zájmům Maďarska i Evropy“. A proto jej odmítl podepsat..................

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Africane-do-Evropy-podepsal-Babisuv-ministr-v-Africe-Madarsko-Tohle-zmeni-populaci-Evropy-nepodepisujeme-534900

 

Útoky na práva a svobody pracujících

8. 5. 2018

Vážení soudruzi, vážení přátelé!

 

V březnu vládnoucí režim na Ukrajině zakázal šíření knihy  "Žádost o sebevraždu. K čemu je Ukrajině NATO?", publikované v roce 2009, jedním z jejích autorů byl vůdce Komunistické strany Ukrajiny Petro Symoněnko. Tato kniha je odstraňována také z knihoven.

V dubnu 2018 uskutečnila bezpečnostní služba Ukrajiny nelegální razii v prostorách Žytomyrského regionálního výboru KS Ukrajiny a zabavila "teroristické dokumenty". Jednalo se o blahopřání k mezinárodnímu dni pracujících a k 9. květnu - Dni vítězství. ........................

 

Vladimír Iljič Lenin: Karel Marx (Stručný životopis a výklad marxismu)

8. 5. 2018

5. května si připomínáme 200 let od narození Karla Marxe - filozofa, ekonoma, novináře, ale hlavně revolucionáře a organizátora. Zveřejňujeme k tomuto výročí stať "Karel Marx - stručný životopis a výklad marxismu", kterou napsal těsně před vypuknutím 1. světové války a před ruským Říjnem Vladimír I. Lenin jako heslo do slovníku. Lenin, který časově a logicky leží mezi činností Marxe a Engelse a současným dějinným údobím, zde zvýrazňuje na Marxově životě a práci to, co považuje pro praxi revolucionáře za podstatné......................

http://www.ksm.cz/literatura/vladimir-iljic-lenin-karel-marx-strucny-zivotopis-a-vyklad-marxismu.html
 

 

Zatímco soudní lidé slaví konec 2. sv. války 9. května, pražská kavárna vzdává hold nacistickým Vlasovcům

8. 5. 2018

Není to v současném Česku nic mimořádného, že se na scéně bulvárních umělkyň v celé té šaškárně nedávno projevily další dvě osoby ducha mdlého – Bára a Petra Štěpánovy. Doporučil bych těmto povětrným ženštinám, aby si neprodleně požádaly o prověření svých DNA; jejich společnou degenerativní mozkovou poruchu dr. Chocholoušek poté rád odstraní ku prospěchu lidstva s pomocí ústavní péče v psychiatrické léčebně…......

http://www.rukojmi.cz/clanky/6122-na-scene-varietnich-umelkyn-se-objevily-osoby-ducha-mdleho-bara-a-petra-stepanovy-obe-tvrdi-ze-csr-osvobodily-usa-doporucuji-obema-provereni-jejich-dna-kvuli-degenerativni-poruse-mozku

 

Noční vlci ve Frýdku-Místku

7. 5. 2018

Noční vlci, Cesty vítězství.- Noční vlci na Slavíně v Bratislavě

7. 5. 2018

Překlad části textu:
Účastníci mezinárodního motopochodu Cesty vítězství na Berlín 2018 navštívili vojenský památeční komplex Slavín v centru Bratislavy, kde je pohřbeno 6 845 rudoarmejců, kteří zemřeli při osvobozování Slovenska. Celkem je na území Slovenska pohřbeno více než 63 000 rudoarmejců, kteří v létech 1941-1945 byli zabiti a zemřel na následky poranění. Společně se zástupci velvyslanectví RF a se zvláštním a zplnomocněným velvyslancem RF ve Slovenské republice, Alexejem Leonidovičem Fjodotovem, uctili Noční vlci jejich památku a položili květiny.
Po skončení akce byli Noční vlci přijati na Velvyslanectví RF na Slovensku. „Je nutno dodat, že Slovensko nás vždy vítá velmi přívětivě a s radostí.“

https://vk.com/nightwolves?w=wall-3519447_27932

 

Jaderná katastrofa. Hrozné, v jakých jsme rukou.

6. 5. 2018

Izrael vytváří vojenskou rovnováhu na Blízkém východě prostřednictvím jaderných zbraní a o tom se vůbec nemluví. Tedy, pardon, nemluví se o nich v západním světě.“ Profesor Oskar Krejčí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz analyzuje situaci v souvislosti s tvrzením izraelského premiéra o porušování dohody o omezení íránského výzkumu jádra. ....

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Jaderna-katastrofa-Hrozne-v-jakych-jsme-rukou-Profesor-Krejci-ma-presna-fakta-co-ted-zacina-hrozit-534423

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

následující »