Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arabům se v České republice zalíbilo, odejít už neplánují! Nakupují pozemky

27. 9. 2018

Arabům se v České republice zalíbilo, odejít už neplánují! Nakupují pozemky, staví domy, pronajímají si od státu prostory na prodej křišťálu a provoz směnáren, kandidují do zastupitelstev, figurují už prakticky ve všech oblastech veřejného života! Zatímco je pohled médií upřen na sirotky a nelegální migranty, tak ti legální mezitím potichu mění kulturu naší země!

Politický cirkus okolo přijetí nebo odmítnutí sirotků ze Sýrie zaplňoval v posledních dnech hlavní stránky českých médií, jako kdyby na tom stál veškerý život v České republice. Sirotci, kteří s největší pravděpodobností přišli o své rodiče v řadách bojových útvarů Islámského státu, prostě do Česka nepatří, a to hlavně z kulturně-sociálních důvodů. Česká republika totiž už má dostatek arabských spoluobčanů a každým rokem jich přibývají další tisíce a tisíce, kteří do země přichází na základě víz ze zemí Blízkého a Středního Východu a také z Afriky. A právě o nich budeme v dnešním článku mluvit. Jak se totiž ukazuje, Arabům se v České republice zalíbilo natolik, že se rozhodli usadit natrvalo a nemají důvod migrovat dále na západ nebo na sever do Skandinávie. Životní prostor českých a moravských zemí je ideální místo pro zakořenění nové kultury, islámu. Kořeny tohoto procesu mají přitom počátky již v 90. letech, do kterých se na chvíli vrátíme . . . . . . . . .

 

https://aeronet.cz/news/arabum-se-v-ceske-republice-zalibilo-odejit-uz-neplanuji-nakupuji-pozemky-stavi-domy-pronajimaji-si-od-statu-prostory-na-prodej-kristalu-a-provoz-smenaren-kandiduji-do-zastupitelstev/