Jdi na obsah Jdi na menu
 


Břetislav Olšer - Rukojmi.cz - Internetové noviny.

12. 5. 2017

Světoví politici stojí frontu na přijetí v Číně, jen čeští zamindrákovaní trpaslíci Chovanec a Zaorálek dělají ofuky a odmítnou cestu do nejbohatší země planety, aby mohli doma chystat za zády prezidenta Zemana český Majdan…?

 

Prezident Miloš Zeman dnes v podvečer odletěl opět na návštěvu Číny. Během šestidenního pobytu se setká s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem, ruským prezidentem Vladimirem Putinem a promluví na konferenci k projektu nové Hedvábné stezky, na fóru One Belt, One Road, jež by mělo ekonomicky propojit 65 zemí.

Fóra by se mělo zúčastnit na 28 hlav států a celkem 110 delegací z jednotlivých zemí. A Česko mělo chybět kvůli zločinnému spolčení ČSSD proti prezidentu Zemanovi, zejména pro zvlčilou patologii karierismu Sobotky, Chovance a Zaorálka, naštěstí bral vrch selský rozum. Bylo by to mrháním příležitosti po další vyšperkování Babišova dokonalého vedení ministrstva financí, jenž Česko vyneslo do evropské špičky v ekonomickém růstu; jeho ministři za ANO budou v Pekingu jednat. Příště asi dostane od svých socbossů zaracha přítomný ministr průmyslu Jiří Havlíček z ČSSD....

Čína je dnes pro nás důležitá víc než kdykoliv předtím. Celý projekt by ve svém výsledku měl totiž Zemi Středu přinést upevnění postavení v čele světových ekonomik. Navíc i Rusko se snaží prosadit projekt Euroasijské ekonomické unie, která zasahuje do oblastí, kterou by i nová Hedvábná stezka měla vést. Ostatně ruský prezident Vladimir Putin se fóra taktéž zúčastní, stejně jako Jižní Korea nebo Turecko, jež mají rovněž své vlastní vize rozvoje regionu  . . . . . . . . .

 

Světoví politici stojí frontu na přijetí v Číně, jen čeští ... - Rukojmi.cz

www.rukojmi.cz