Jdi na obsah Jdi na menu
 


Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a „židovský“ původ

18. 5. 2017

Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a „židovský“ původ a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene nás Brusel k Evropskému soudu! A pokud ČR nepřijme Euro, požene nás k soudu také! Macron a Merkelová vyhlížejí z Overtonovského okna Novou Evropu!

Došlo na má skeptická slova a sýčkování o katastrofě došlo zřejmě svému naplnění. Před volbami ve Francii jsme upozorňovali, že instalace bývalého bankéře Rothschildovy banky Emmanuela Macrona do funkce francouzského prezidenta přinese Evropě procesy velmi rychlého nasunování Nové Evropy. A přesně k tomu dochází, necelé dva týdny po konci voleb ve Francii. Prvním krokem, který jste mohli zaregistrovat v posledních dnech a hodinách, jsou mohutné a kategorické vzkazy z Bruselu směrem k zemím Viszegrádské čtyřky. Ten první zazněl včera jako varování od Evropské komise Česku, Polsku a Maďarsku, aby začaly okamžitě plnit kvóty přijímání migrantů, jinak budou následovat sankce a v krajním případě až podání žaloby k Evropskému soudu [1]. Neuvěřitelný diktát zůstal prakticky bez odezvy české diplomacie a bez odezvy vlády, všechno se přechází mlčením.

Jenže namísto kategorické protestní nóty proti vměšování se Bruselu do vnitřní migrační politiky ČR přišlo něco neuvěřitelného. Bohuslav Sobotka včera vyslal koaličním partnerům a do médií výzvu, aby se politická reprezentace shodla na pevném termínu přijetí Eura [2], protože tady už končí veškerá legrace. Jak zaznělo z úst Bohuslava Sobotky, po zvolení Emmanuela Macrona se začne realizovat plán dvourychlostní Evropy, což je pouze eufemistický výraz pro realizaci plánu Evropské federace, který v Německu (a také na alternativě) je známý především pod pracovním označením „Nová Evropa“. Opatrný a kulantní název „dvourychlostní“ totiž není nic jiného, než oddělování zrna od plev, o kterém hovořil Guy Verhofstadt v Evropském parlamentu po Brexitu vloni v červnu. Podle něho je třeba 27 zemí EU vzít a prosít je sítem oddanosti projektu integrace EU, na jejímž konci má být společný federativní útvar. Země, které se nebudou chtít zbavit svých hranic a státnosti a sítem loajality propadnou, budou z projektu společné Evropy dočasně vyloučeny (dočasně až do doby, než dostanou rozum, anebo natrvalo v opačném případě).

 

Sobotka zavelel k pochodu do Nové Evropy  . . . . . . . .

 

 

 

„židovský“ původ a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene

aeronet.cz