Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hedvábná stezka 2.0: Miloš Zeman jednal v Pekingu s Vladimirem Putinem i s čínským prezidentem

14. 5. 2017

Hedvábná stezka 2.0: Miloš Zeman jednal v Pekingu s Vladimirem Putinem i s čínským prezidentem. Přípravy na euroasianismus vrcholí, stejně tak přípravy na Novou Evropu. Máme se radovat nebo oběsit?

Český prezident se ke zděšení některých pro-západních politiků v Praze sešel v rámci své státní návštěvy v Číně s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v rámci globalistické konference k Hedvábné stezce, která je nejambicioznějším plánem Pekingu ne vymanění se ze závislosti na americkém dolaru a exportu zboží do USA [1]. Globalisté v poslední době strhli kormidla světové globalizce velmi prudce z pro-západního směru do směru pro-východního a spolu s tímto plánem přestavby globalizace budeme v Evropě svědky mohutných politických, ekonomických, kulturních a mocenských změn, které obrátí na ruby tzv. hodnotové systémy, o které se Evropa po pádu komunismu v roce 1989 opírala.

Události na vnitropolitické scéně v ČR mají přímou souvislost se snahou východních globalistů o tzv. celosvětový reset, nebo též globální reset, který v pohledu východního euroasijského globalismu spočívá v odstranění mocenského, vojenského a ekonomického systému Pax Americana, jehož pilíře jsou definovány petrodolarem, FEDem, současnou EU a NATO.

Plán vedení v Pekingu na vytvoření tzv. Hedvábné stezky 2.0 je nejambicioznějším globalistickým projektem na světě. Ve výhledu by mělo dojít k vytvoření největšího jednotného trhu na světě, který by propojil Čínu, Rusko, Írán, Indii s Novou Evropou. Úmyslně neříkám s Evropskou unií, ale k tomu se dostaneme. V první etapě by měla nová Hedvábná stezka fungovat hlavně jako nový trávící jícen pro čínský export. Problémem Číny je nastartování domácí spotřeby a omezení závislosti ekonomiky na vývozu do USA. Přestože se Peking odhodlal v posledních letech k obrovským megalomanským projektům v Číně, kdy přestěhovává miliony Číňanů z venkova do měst, což má nastartovat domácí spotřebu v Číně, tak ve skutečnosti už nyní je jasné, že to nebude stačit. Čína potřebuje najít náhradu za americký spotřební trh, který pod vedením Donalda Trumpa se začne více a více izolovat.

 

Půjdeme po Hedvábné stezce do Nové Evropy?  . . . . . . . . . . . . .

 

 

Hedvábná stezka 2.0: Miloš Zeman jednal v Pekingu s Vladimirem ...

aeronet.cz