Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAR se chce přejmenovat: genocida bělochů oficiální politikou

17. 6. 2017

JAR se chce přejmenovat: genocida bělochů oficiální politikou. Korupce a násilí v přímém přenosu. Dědictví nobelisty Mandely. Kdo bude na řadě nyní? Prezident vybízí k zabíjení. Ještě rádi vzpomeneme na apartheid.

 

Paul Fromm cestoval po Jihoafrické republice a byl šokován, kam to tato kdysi vyspělá a prosperující země dotáhla pod vládou černochů

 

Ministr kultury Jihoafrické republiky Nathi Mthethwa, přišel s návrhem na přejmenování země. Ministrovi vadí, že název státu odráží koloniální minulost a že je "nudný". Slíbil, že ve straně Africký národní kongres bude lobbovat za změnu. Ministr Mthethwa plošně usiluje o odstraňování koloniálních názvů měst i ulic - stará jména prý urážejí africkou většinu. Jakým způsobem současná většina spravuje svoji zemi, referuje Paul Fromm.

Ministr kultury Jihoafrické republiky Nathi Mthethwa, přišel s návrhem na přejmenování země. Ministrovi vadí, že název státu odráží koloniální minulost a že je "nudný". Slíbil, že ve straně Africký národní kongres bude lobbovat za změnu. Ministr Mthethwa plošně usiluje o odstraňování koloniálních názvů měst i ulic - stará jména prý urážejí africkou většinu. Jakým způsobem současná většina spravuje svoji zemi, referuje Paul Fromm:

 

Vraždy a znásilnění  . . . . . . . . . . .

 

JAR se chce přejmenovat: genocida bělochů oficiální politikou ...

protiproud.parlamentnilisty.cz