Jdi na obsah Jdi na menu
 


Německý Bundeswehr nabírá rekordní počty nezletilých rekrutů

10. 1. 2018

VIDEO: Německý Bundeswehr nabírá rekordní počty nezletilých rekrutů, přednášky náborových důstojníků probíhají už dokonce i v mateřských školkách! V řadách nezletilých vojáků jsou už i děti migrantů! Německo buduje novou armádu pro Novou Evropu! [CZ Titulky]

Zatímco pozornost Evropy je upřena na migrační krizi a problémy spojené s přerozdělováním uprchlíků mezi jednotlivé členské země EU, německý Bundeswehr rozjel mohutnou náborovou kampaň, která je zacílena na německé děti a nezletilé. Podle posledních údajů OSN naverboval německý Bundeswehr už přes 2,000 nezletilých vojáků, kteří prošli výcvikovými kempy Bundeswehru. Německé zákony umožňují tzv. dobrovolnickou službu v armádě i pro nezletilé rekruty, a to od věku 17 let. Nicméně tato hranice se týká pouze registrované dobrovolnické služby, ovšem základní výcvik mohou absolvovat i mladší osoby se souhlasem rodičů. Rekrutační důstojníci Bundeswehru pořádají přednášky nejen na německých základních a středních školách, ale dokonce už i v mateřských školách. Jak zaznívá ve svědecké výpovědi ve videu nahoře, byly zaznamenány případy, kdy jednotlivé německé školy přímo spolupracují s Bundeswehrem a přemlouvají vytipované děti pro vstup do armády, jakmile dosáhnou věku 17 let.

Na této náborové kampani se podílejí i německá média, která vyrobila nový televizní formát reality show “Die Rekruten”, kde německé děti prochází 12-týdenním výcvikem v kempu Bundeswehru. Mezi dětmi jsou nejen Němci, ale i děti migrantů, Arabové, Syřané, Nigerijci a pochopitelně Turci. Hlavním cílem Bundeswehru je učinit armádu přitažlivější pro mladé lidi a zároveň vybudovat úplně novou podobu Bundeswehru, který bude mít multikulturní charakter a bude prostoupený etnickou diverzitou. Německý Bundeswehr se tak stane multinárodním bojovým vojskem, což není nic jiného, než budoucí předobraz společné evropské armády. Určité základy těchto “Kolorkorps” nebo-li “barevných vojsk” můžeme vidět v pilotním projektu NATO, kde 4. Brigáda z Žatce je od ledna tohoto roku pod velením 10. Obrněné divize německého Bundeswehru a operační nasazení pod tímto velením proběhne právě v Pobaltí na čáře doteku s Ruskou federací.

 

Německá reforma armády si bere za vzor rakousko-uherský multikulti systém   . . . . . . . . . . . .

 

 

VIDEO: Německý Bundeswehr nabírá rekordní počty nezletilých ...

https://aeronet.cz