Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stačí, že živíme cikány. Ještě hordy migrantů? Bělobrádek a Herman nás klidně prodají Němcům

17. 6. 2017

Stačí, že živíme cikány. Ještě hordy migrantů? Bělobrádek a Herman nás klidně prodají Němcům. Sobotka udělal z ČSSD blbce. Bartoška a Štěpánová jsou komedianti. Doubrava udeřil.

 

Senátor Jaroslav Doubrava souhlasí s Václavem Klausem, že bychom se měli připravovat na odchod z EU. „Sobotka se snaží za každou cenu o progresivní, optimistickou čili proevropskou orientaci, aby se odlišil od svých protivníků, tedy i v rámci ČSSD. Nechápe, že v žádném jádru EU nebudeme, to je mafiánský klub Němců a Francouzů a pár jejich kamarádů ze západní Evropy. Jsme otravný přívažek. Tím, že Británie odchází z Unie, je EU těžce poškozena, protože získávají prim zamindrákovaní Němci a Francouzi,“ říká.

 

Exprezident Václav Klaus v reakci na to, že Evropská unie zahajuje s Českou republikou řízení kvůli odmítání kvót na imigranty, uvedl, že nastal čas začít připravovat odchod naší země z Evropské unie, protože to je jediná cesta, jak náš stát udržet a zachránit jako svébytnou entitu. Klaus též uvedl, že odmítá povinné dosídlování naší země cizinci a přeměnu naší země v multikulturní společnost nepřizpůsobivých komunit, které vidíme v Británii a Francii. Co o tom soudíte?

Plně se s tímto vyjádřením Václava Klause ztotožňuji. Ostatně říkám již dlouhodobě, že se nemůžeme vystavovat nebezpečí, které vyplývá z nastavených pravidel EU pro přijímání imigrantů. Plně odmítám, aby v Bruselu měli právo rozhodovat o tom, že budeme mít za povinnost přijímat nevzdělané, nevzdělavatelné, a tím pádem i nepoužitelné lidi, živit je a starat se o ně! Už vůbec ne lidi, kteří nepocházejí z válečných oblastí a jdou jen za lepšími životními podmínkami, na kterých se nepodíleli a podílet ani nechtějí, jak dokazuje celá řada jejich vyjádření. Stačí, když živíme cikány! Oprávněnost návrhu Václava Klause potvrzuje, jak jsme byli obelháváni, když jsme byli lákáni ke vstupu do EU. O něčem takovém, ale i dalším jsme informováni nebyli.

Od začátku takzvané migrační krize jsou to dva roky. Kdo z českých a evropských politiků obstál a kdo ne? Jak obstál český národ? Jak obstála EU? Vyřešilo se něco? A co máme dělat my?  . . . . . . . . . . . . .

 

Stačí, že živíme cikány. Ještě hordy migrantů? Bělobrádek a Herman nás klidně prodají Němcům. Sobotka udělal z ...

ParlamentníListy.cz