Jdi na obsah Jdi na menu
 


USA plánují preventivní nukleární úder, na hranicích Ruska se shromažďují vojska NATO!

15. 5. 2017

Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik má Rusko jaderných hlavic! USA plánují preventivní nukleární úder, na hranicích Ruska se shromažďují vojska NATO!

Bez velké pozornosti západních médií došlo na konci minulého měsíce v ruském generálním štábu k vážné události. Zástupce náčelníka generálního štábu ruské armády gen. Viktor Poznichir prohlásil na Moskevské mezinárodní bezpečnostní konferenci (MISC), že ruské velení dospělo na základě analýz k jednoznačnému přesvědčení, že USA se chystají k preventivnímu jadernému útoku proti Rusku [1]. Vyplývá to z kroků amerického Pentagonu a velení NATO v Bruselu, které v rámci útočné doktríny Steel Rose nasunuje na hranici doteku s Ruskou federací tzv. „postradatelné invazní sbory“, což jsou v angličtině tzv. „expendable units“, které slouží k útočnému nasazení a nepočítá se s jejich přežitím. Rusko si všímá, že američtí generálové nasunují do Pobaltí nikoliv obranné jednotky, ale doslova invazní svazy.

Patří mezi ně především odpalovací zařízení pro rakety Tomahawk, dále ženijní vojska, která mají za úkol zajistit pozemní průjezdy přes ruské řeky, protože ruská vojenská doktrína v případě napadení Ruska počítá v první fázi se zničením mostů přes řeky pro zpomalení postupu nepřítele. Nasazení polských ženistů v Estonsku počátkem března tohoto roku je neklamným znakem chystané invaze NATO. Polský ženijní útvar bude v Estonsku nacvičovat brodění a přesun vozidel pěchoty přes vodní toky, bude se měřit čas a rychlost ženijních staveb v simulaci plnění bojového útoku. Dalším neklamným znakem preventivního úderu proti Rusku jsou stavby odpališť pro americké autonomní bojové systém, tzv. navigony pro řízení palby ze vzduchu a z moře. Součástí komplexů jsou rakety Tomahawk, které nemají žádné defenzivní použití, protože se jedná o útočné zbraně. Zatímco veřejnost v Evropě je do omrzení zaplavována lživými informacemi o obranné úloze NATO v Pobaltí, tak mezitím to samé NATO nasunuje na hranici doteku s Ruskem invazní brigády.

 

Do Pobaltí jsou nasunovány invazní svazy, budují se odpaliště raket!  . . . . . . .

 

 

Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik ...

aeronet.cz