Jdi na obsah Jdi na menu
 


VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize, nejsem politik, nejsem jako vy

12. 5. 2017

VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize, nejsem politik, nejsem jako vy, OKD, kupónová privatizace, Boris Vostrý, Bakala, Economia a nikdy nerezignuji! Babiš převzal metodiku Donalda Trumpa!

 

Andrej Babiš měl ve středu v poslanecké sněmovně proslov, který je natolik klíčový pro studium procesů řízení, že jsem se rozhodl základní pasáž z druhé části jeho projevu tady publikovat. Důrazně doporučuji všem čtenářům AE News, aby si poslechli Babišovu rétoriku, protože tento projev se stal hlavním klíčovým manifestem Andreje Babiše pro nadcházející volby na podzim. V posledním pořadu zde minulý pátek na Svobodném rádiu jsem vysvětloval, v čem spočívá tzv. leninská cesta, která v dnešním moderním pojetí byla naposledy aplikována během volební kampaně Donalda Trumpa. Je to doktrína a systém vymezení se kandidáta proti establishmentu, proti politikům tradičních stran a vytahování kauz a historických příkladů korupce na veřejnost, přičemž cílem je ukázat křivost politického systému, politických stran a jednotlivých politiků establishmentu.

Když se podíváme na kampaň Donalda Trumpa, byla vedena heslem o vysušení zkorumpované washingtonské bažiny. Donald Trump není politik, vymezoval se vůči všem kádrům politických elit v USA. A přesně toto dostalo Donalda Trumpa k moci. Jenže tento model nebyl vymyšlen v USA, ale poprvé byl použit a nasazen během bolševické revoluce v carském Rusku v roce 1917. Vladimir Iljič Uljanov, který přijal pro účely revoluce jméno Lenin, se jako nepolitik postavil do čela povstání a národ šel za ním, protože zkorumpovaným politikům napojeným na carský establishment opírající se o šlechtu a samoděržaví nemohl nikdo z Rusů věřit. Lenin nepotřeboval k ovládnutí mas žádné složité kampaně. Stačilo mu slíbit, že zatočí s establishmentem, protože on není jako oni. Tomuto modelu se říká „Leninská cesta“ a je to jeden z nástrojů na rozbíjení systémů moci postavených na politické základně. Je to kladivo na demokracii, pamatujte si tento výraz!

 

Andrej „Lenin“ Babiš a jeho globalistická revoluce  . . . . . . .

 

 

 

VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná ...

aeronet.cz