Jdi na obsah Jdi na menu
 


VIDEO: Multikulti Sněhurka od Miroslava Donutila evidentně nestačila!

11. 1. 2018

VIDEO: Multikulti Sněhurka od Miroslava Donutila evidentně nestačila! Martha Issová čte dětem o Aničce a jejích kamarádkách, černošce z Afriky a Cikánce, která neumí číst! Peklo na audio nosiči v podání pro nejmenší odhaluje děsivé procesy inkluze na 1. prioritě!

A je to tady zase. Naše redakce byla upozorněna, že skandální video s Miroslavem Donutilem a jeho Multikulti Sněhurkou, o kterém náš server jako první informoval počátkem roku 2016 (článek a video je zde), má podle všeho další pokračování. Herečka Martha Issová totiž namluvila a natočila cédéčko s četbou knihy Anička a její kamarádky. Knihu napsala Ivana Peroutková a je určena pro předškolní mládež a děti 1. stupně základních škol. Kniha je prostoupena brutální ideologickou multikulti indoktrinací a formou psychologické inkluze, kde jsou jednotlivé rasy dětí vykreslovány podle genderového pravidla inkluzivní rovnosti. Děti se např. dozví, že i když je jedna dívka bílá a druhá je černá, protože pochází z Afriky, tak ve skutečnosti se vůbec v ničem neliší. Vzápětí se děti dozví, že se v ničem neliší ani malá Cikánka, která sice neumí číst, ale umí pěkně zpívat cikánské písně. Paní učitelka, která pracuje od nevidím do nevidím, se potom dobrotivě uvolí a cikánské dívce pomáhá po škole v rámci přesčasů, které učitelka stejně nedostane zaplacené. Ve druhém videu níže v ukázce z knihy Anička ve městě je pro změnu Tárik z Íránu, se kterým chce Anička začít chodit.

Takovéto sračky pouští do hlav českých dětí mediální průmysl a jednotliví herci a umělci mají žaludek na to, že se propůjčují k četbě takových indoktrinačních materiálů, jako je v ukázce právě uvedená kniha Anička a její kamarádky. Namísto kulturní segregace a vyčlenění nepřizpůsobivých dětí, které zpomalují a destrukčně likvidují průběh a rychlost školního vzdělávání v ČR, tak místo toho jsou tyto zpomalovací a degenerativní inkluzivní procesy propagovány a vtloukány do hlav předškolních děti. Rodiče mnohdy ani netuší, co vlastně pouští na cédéčkách svým dětem, protože knihy už dnes dětem prakticky nikdo nečte, protože na děti není čas. Strčíme dítěti k hlavě boombox s CD přehrávačem, hodíme tam cédéčko s pohádkou a tím to hasne. O konečnou indoktrinaci se potom postará sugestivní hlas Miroslava Donutila nebo lehce iritační přednes Marthy Issové, která se k četbě těchto materiálů dokonale hodí, protože má již zkušenosti z dřívější doby, když s Jiřím Mádlem před lety natočili video “Přemluv bábu!” (video zde) a samotný Mádl se před několika dny vyslovil k zákazu alternativních médií v ČR a za jediná seriozní média označil Českou televizi a Český rozhlas [1].

 

Všehoschopní čeští umělci a jejich kulturní fronta  . . . . . . . . . . . .

 

VIDEO: Multikulti Sněhurka od Miroslava Donutila evidentně nestačila ...

https://aeronet.cz