Jdi na obsah Jdi na menu
 


West Watches In Horror As 70% Of Missiles Fired In American “Military Masturbation” Attack On Syria Obliterated

15. 4. 2018

Proč Rusko dovolilo Západu zaútočit na bezcenné cíle v Sýrii ?

Západ v hrůze sledoval, jak při americkém „vojensko-masturbačním“ útoku bylo zničeno 70% raket vypálených na Sýrii 


By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers 
Překlad: OrgoNetS tím, jak pomalu vyhasínají „nové reality“ amerického impéria, jako falešná otrava Skripalových a falešný chemický útok v Sýrii, se jeví velmi zajímavou nová zpráva ruské Bezpečnostní rady (Security Council), vydaná dnes pro vnitřní potřeby Kremlu. Zpráva uvádí, že Spojené státy se právě pustily do dalšího „vojensko-masturbačního“ cvičení, a to tak, že zaútočily na Sýrii, a to za porušení veškerých mezinárodních práv. Tento útok však připravil Západu chvíle hororu, když celých 70% raket vystřelených na syrské cíle bylo zneškodněno syrskými obrannými jednotkami, a jak uvedl Generální štáb, nedošlo ke ztrátám na životech.

Podle zprávy došlo k jedné z nejbizarnějších událostí, jaká kdy byla zaznamenána v moderní vojenské historii. V minulých 72 hodinách Američané kontaktovali Rusko a snažně prosili, aby jim dovolilo raketový útok na Sýrii; naléhali s tím, že tento „jednorázový útok“ ochrání presidenta Trumpa před jeho nepřáteli z „Deep State“, kteří se snaží ho vyhnat „palácovým převratem“ tím, že o něm absurdně tvrdí, že je loutkou Moskvy.

Dle zprávy Rusové nejprve Američanům sdělili, že v Sýrii nejsou faktické cíle, které by mohli zasáhnout, protože ruská moderní bojová letadla, helikoptéry a politicko-vojenské vedení byly již přesunuty do Iránu. Avšak Generální štáb poté vytvořil pro americké, britské a francouzké spojence „přijatelný seznam použitelných cílů“, mezi nimiž bylo i syrské státní výzkumné centrum Barzeh, které mělo být tento rok zbořeno, aby udělalo místo pro bytovou výstavbu, a dále syrské letecké základny Mezzeh a Dumayr, u kterých byla naplánována rekonstrukce vzhledem ke značnému poškození, které dříve způsobili islámští teroristé.

Když Generální štáb předával spojencům tento seznam, varoval je, že se musejí držet zpět od ruských jednotek vzdušné obrany v Sýrii, což spojenci dodrželi; Američané byli též varováni, že pokud se nějaké rakety vypálené z USS Donald Cook (jehož blízkost k ruské lodní základně v Sýrii pokládá Generální štáb za hrozbu „prvního úderu“) dostanou do blízkosti ruského materiálu v Sýrii, ruské námořnictvo ho okamžitě zničí torpédy. Dále byli Američané varováni, že pokud by došlo k jakékoli odchylce od tohoto „plánu“, Generální štáb vydá ihned rozkaz ruským bombardérům umístěným v Íránu, aby zaútočily na veškeré americké „vhodné cíle“ v Sýrii  . . . . . . . .


http://orgo-net.blogspot.cz/2018/04/proc-rusko-dovolilo-zapadu-zautocit-na.html