Jdi na obsah Jdi na menu
 


Za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští hackeři, ale zaměstnanec sekretariátu strany

17. 5. 2017

Odhalení a video: Za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští hackeři, ale zaměstnanec sekretariátu strany, který byl vloni zavražděn! [CZ Titulky]

Záhada okolo skandálních úniků emailů ze serverů Demokratické strany, ze kterých vyplynuly kauzy jako Pizza Gate [1], ovlivňování médií vedením strany, psaní pozitivních článků o Hillary Clinton na objednávku u největších mainstreamových médií v USA a další kauzy, je blíže svému vyřešení, i když nezodpovězených otázek nyní naopak přibylo. Včera na televizi Fox News uvedl soukromý vyšetřovatel a detektiv Rod Wheeler, že zaměstnanec Demokratické strany Seth Rich [2], který byl vloni v červnu zavražděn dvěma výstřely do zad ve Washingtonu D.C. nedaleko svého bytu, zanechal na svém počítači důkazy o tom, že před svojí smrtí intenzivně komunikoval s vedením Wikileaks.

Rod Wheeler má podle svých slov svědka z řad policie a dostatek důkazů, aby prokázal, že to byl právě Seth Rich, kdo předal Wikileaks miliony emailů Demokratické strany [3]. Toto prohlášení včera doslova otřáslo americkým mainstreamem, který se okamžitě dnes pokouší kauzu upozadit a překrýt ji novým skandálem Donalda Trumpa, že prý prozradil Sergeji Lavrovovi utajované informace o ISIL. Typické vrtění psem a odvádění pozornosti.

Inside job!

Zjištění detektiva Roda Wheelera naprosto vyvrací lživá obvinění z Demokratické strany, že za únikem emailů stojí ruští hackeři a naopak se potvrzuje, že šlo o tzv. inside job, tedy o práci zevnitř. Seth Rich za předání emailů Wikileaks zaplatil životem a není se čemu divit. Materiály obsažené v emailech Demokratů odhalily monstrózní spiknutí washingtonských elit, zneužívání malých dětí, krvavé rituály a obchod s dětmi pro sexuální zneužívání v úzkém kruhu pozvaných elit, které zdaleka nejsou omezeny jen na území Spojených států, ale stopy kauzy Pizza Gate vedou až do Evropy, do Londýna, Berlína, Paříže a dalších měst.

Vraždu Setha Riche od počátku provázejí podivnosti. Policie motiv vraždy zhodnotila jako pokus o loupežné přepadení s následkem smrti oběti, přičemž ale Sethu Richovi se nic neztratilo, zůstala mu peněženka s více než 800 dolary, zlatý prsten, mobilní telefon i klíče od auta. Z auta mu také nic nezmizelo. Policie pouze konstatovala, že měl na ruce přetržený řemínek hodinek, ovšem hodinky na místě činu zůstaly i s řemínkem. Podle policie domnělý lupič oběti nic nesebral, protože zpanikařil a utekl poté, co Riche chladnokrevně zastřelil zezadu.

 

Loupež, při které se nic oběti neztratilo, „jenom“ byla popravena…

 

 

Odhalení a video: Za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští ...

aeronet.cz